هفتمین جلسه قرائت قرآن-پسرانه شماره ۳

برای انسان مومن و با ایمان چه چیزی می تواند زیباتر از سخن گفتن با خداوند باشد و چه واسطه ای و همكلامی بهتر، كه آن قرائت قرآن است. پیامبر گرامی اسلام(ص) فرمود: هر كه دوست دارد با خدایش سخن بگوید قرآن بخواند. هفتمین جلسه قرآن هفتگی (صوت و لحن ،تجوید) با حضور استاد نظامی […]

برگزاری هفتمین جلسه محفل قرآنی -پسرانه شماره ۳

در روز سه شنبه ۱۲ بهمن ماه هفتمین جلسه محفل قرآنی در دبیرستان دوره اول دخترانه شماره ۲ از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹با حضور استاد نظامی برگزار شد. لازم به ذکر می باشد یک نفر از دانش آموزان این آموزشگاه آقایمحمد جواد رضوی و علی خان پور در این محفل تلاوت داشتند .

برگزاری ششمین جلسه آموزش رو خوانی- پسرانه شماره ۳

در روز دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ششمین جلسه آموزش روخوانی از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴با حضور دانش آموزان و دبیر محترم قرآن جناب آقای دارابیان با آموزش بحث درسی ادغام، اخفاء، وقف، اشباع برگزار شد که دانش آموزان با تمرین و رفع اشکال از سوی دبیر مربوطه مهارت لازم را کسب نمودند.

شرکت در مسابقات ناحیه -پسرانه شماره ۲

شرکت در مسابقات ناحیه در رشته قرائت/اذان/حفظ و ترتیل در روز پنجشنه ۷ بهمن ۹۵ طی برگزاری مسابقات آموزشگاهی و انتخاب دانش آموزان برگزیده و برتر ازهمه پایه ها در رشته های قرائت/اذان/حفظ و ترتیل به مرحله ناحیه راه یافته و این مسابقات در دبیرستان استقلال برگزار گردید که نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

مسابقات قرآن و عترت ناحیه ۴ -پسرانه شماره ۲

مسابقات قرآن و عترت ناحیه ۴ (تفسیر/نهج البلاغه/صحیفه سجادیه/احکام) در روز سه شنبه ۵ بهمن ماه ۱۳۹۵ مسابقات قرآن و عترت در سالن تیزهوشان دبیرستان فرزانگان ۱ در رشته های  تفسیر/نهج البلاغه/صحیفه سجادیه/احکام با حضور دانش آموزان برتر پایه های هفتم ، هشتم و نهم برگزار گرید که در ادامه بررسی ، نتایج اعلام خواهد […]

برگزاری جلسات هفتگی آموزش قرآن کریم-دبیرستان شماره ۱

برگزاری جلسات هفتگی آموزش قرآن کریم با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان با مفاهیم قرآن و قرئت صحیح آیات مهمان این هفته ابتدا پیرامون آیه ای از قرآن تفسیر و توضیحی کوتاه دادند سپس آیاتی را برای قرآن آموزان تلاوت نمودند.  

برگزاری آزمون احکام ویژه پایه هشتم – دبیرستان پسرانه شماره ۳

در روز یکشنبه مورخه ۳ بهمن ۱۳۹۵ دانش آموزان پایه هشتم راه یافته به مرحله دوم مسابقات احکام آموزشگاه در محل نمازخانه به رقابت پرداختند. این آزمون به صورت تستی و شامل ۱۵ سوال احکام در مدت زمان ۳۰ دقیقه در ساعت ۱۰ صبح برگزار گردید.

برگزاری آزمون احکام ویژه پایه هشتم -پسرانه شماره ۳

در روز یکشنبه مورخه ۳ بهمن ۱۳۹۵ دانش آموزان پایه هشتم راه یافته به مرحله دوم مسابقات احکام آموزشگاه در محل نمازخانه به رقابت پرداختند. این آزمون به صورت تستی و شامل ۱۵ سوال احکام در مدت زمان ۳۰ دقیقه در ساعت ۱۰ صبح برگزار گردید.

برگزاری هشتمین محفل هفتگی قرآن- پسرانه شماره ۲

در روز سه شنبه ۲۸ دی ماه ۹۵ هشتمین جلسه هفتگی قرآن با حضور دانش آموزان در مکان نمازخانه برگزار گردید ، که بعد از قرائت صفحه ۸ سوره آل عمران طبق برنامه ریزی های از قبل تعیین شده از کلام الله مجید ، نکات تجویدی ، تفسیری و اخلاقی آن آیات نیز بیان گردید.